Nové bezlepkové výrobky na trhu

Napsal/a celiacicz

24 srpna, 2022

Ferrero Rocher Hazeltnut ORIGINAL 90g

Složení: cukr, kakaové máslo, lískové oříšky (16%), kakaová hmota, palmový olej, sušené odtučněné mléko, odtučněné kakao (3,5%), sladká syrovátka, máselný tuk, odtučněné kakao, emulgátor (sójový lecitin), aroma. Obsah kakaových sušin 26,5%.

Může obsahovat ostatní skořápkové plody.

Ferrero Rocher White 90g

Složení: cukr, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, lískové oříšky (13,5%), palmový olej, sušené mléko, sušená sladká syrovátka, máselný tuk, emulgátor (sójový lecitin), aroma. Obsah kakaových sušin 20%. Může obsahovat ostatní skořápkové plody.

Ferrero Rocher Dark Hazelnut 90 g

Složení: cukr, kakaová hmota, lískové oříšky (12%), palmový olej, kakaové máslo, odtučněné kakao (3,5%), sušená sladká syrovátka, máselný tuk, emulgátor (sójový lecitin), vanilín. Obsah kakaových sušin 36,5% v celém výrobku, 55% v hořké čokoládě. Může obsahovat ostatní skořápkové plody.

Raffaello bílá čokoláda s kokosem a mandlovým krémem 90g

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kokosové vločky (10,5 %), palmový olej, sušené sladké mléko, mandle (3 %), sušené kokosové mléko (obsahuje mléko) 2 %, podmáslí, emulgátor lecitin (sója), aromata. kakaové složky ve výrobku celkem 20 %. Může obsahovat lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistáciové ořechy a makadamové ořechy.

Nové bezlepkové těstoviny Panzani

Panzani rozšiřuje nabídku svých produktů o bezlepkové těstoviny a také o boloňskou omáčku s masovými kuličkami.
„Bezlepkové těstoviny Panzani jsou vyrobeny z hnědé a bílé rýžové mouky a zároveň i z bílé a žluté kukuřičné mouky,“ uvedla na setkání s novináři Ivana Zajícová, marketingová manažerka Panzani. Dodala, že těstoviny jsou tak vhodné pro lidi s bezlepkovou dietou.
Nová řada bezlepkových těstovin je k dispozici ve variantách penne, kolínka a špagety. Všechny tři druhy jsou v prodeji v balení 400 g a jejich doporučená maloobchodní cena je 69,90 Kč.
Kromě bezlepkových těstovin na spotřebitele čeká i novinka z oblasti omáček Panzani – Boloňská omáčka s masovými kuličkami. Doporučená maloobchodní cena omáčky s gramáží 400 g je 96,90 Kč. 
Omáčka je dostupná například v obchodních řetězcích Billa a Albert, bezlepkové těstoviny je možné zakoupit v prodejnách Albert.

Zdroj: Panzani a mediaguru.cz