DRŽÍTE BEZLEPKOVOU DIETU?

PŘIDEJTE SE K NÁM
PŘIDEJTE SE

ZÍSKEJTE ŘADU ČLENSKÝCH VÝHOD

Členství ve Sdružení celiaků ČR vám přinese řadu výhod. Našim členům je k dispozici také poradna pro celiaky. Získáte cenné rady a informace, které vám usnadní život. Budete se moci setkávat s lidmi, kteří řeší podobné situace jako vy. Poradíme vám a podpoříme vás.

l

Poradna pro celiaky

Zajišťujeme odborné poradenství pro naše členy i další zájemce, nově diagnotikované i stávající pacienty. Provádíme kontroly jídelníčku. Poradna pro celiaky funguje na Klinice pediatrie a dědičných poruch metabolismu VFN v Praze 2 (více zde).

p

Rukověť celiaka

Pro naše členy pravidelně vydáváme Rukověť celiaka, podrobnou příručku s odbornými lékařskými články a tipy k bezlepkové dietě. Najdete tam vše podstatné o celiakii, lepku, bezlepkové dietě a nechybí ani recepty.  

h

Zpravodaj

Čtvrtletně rozesíláme Zpravodaj, ve kterém členy informujeme o novinkách, poskytujeme rady, recepty a další informace, které pomáhají usnadnit život s bezlepkovou dietou.

Přednášky a konference

Pravidelně pořádáme celostátní setkání celiaků, na kterém nechybějí odborné lékařské přednášky a prezentace výrobců potravin vhodných pro bezlepkovou dietu, spojené s ochutnávkami.

Kurzy bezlepkového pečení

Pořádáme Kurzy bezlepkového vaření a pečení. Poradíme vám jak, jak si osvojit praktické dovednosti pro bezlepkovou kuchyni.  Upečeme chleba, chutné housky nebo vánoční cukroví. Termíny uveřejňujeme také na naší FB stránce. 

Prodej bezlepkových potravin

Ve spojení s výrobci zajišťujeme členům výhodné objednávky bezlepkových potravin. Dále provozujeme na adrese kanceláře obchůdek s bezlepkovými a garantovanými potravinami (kontakt).

REGISTRACE

JAK SE STÁT ČLENEM

Vyplňte a odešlete přihlášku, zaplaťte členský příspěvek a vyčkejte na potvrzení a uvítací balíček. Na různá překvapení v podobě balíčků od výrobců bezlepkových potravin se můžete těšit i v průběhu roku, například na akcích SCČR nebo v našem obchůdku bezlepkových potravin.

Stanovy SCČR si můžete přečíst  » zde.

01.

Vyplňte přihlášku, kterou si můžete stáhnout na níže uvedeném odkazu.

Přihláška do členství ve Sdružení celiaků ČR » zde

02.

Vyplněnou přihlášku zašlete na náš e-mail info@celiac.cz nebo adresu Sdružení celiaků ČR, P. O. Box 20, 252 63 Roztoky.

03.

Členství ve Sdružení celiaků ČR je podmíněno platbou ročního členského příspěvku:

  • 450 Kč pro nové členy (400 Kč je roční členský poplatek, 50 Kč je jednorázové zápisné)
  • 400 Kč pro členy

Členský příspěvek lze uhradit i převodem či vložit přímo na náš účet v kterékoliv pobočce České spořitelny (číslo účtu 1933345339/0800).  Z důvodu správné identifikace platby je třeba uvést variabilní symbol, kterým je rodné číslo, které uvádíte na přihlášce (za děti do 18 let se členem stává zpravidla některý z rodičů).

04.

Po obdržení přihlášky a platby vás zapíšeme do našeho seznamu členů a můžete začít čerpat všechny výhody členů Sdružení. V uvítacím balíčku od nás dostanete informační příručku Rukověť celiaka, Zpravodaje Sdružení celiaků ČR a členský průkaz, který vám umožní využívat další výhody.