ODBORNÝ PROGRAM A OCHUTNÁVKY

XXII. celostátní setkání Sdružení celiaků ČR
SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA

CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ SDRUŽENÍ CELIAKŮ ČR

Termín: 11. června 2022 od 9.30 do 15.00
Místo konání: areál Emauzského kláštera

Zapište si do svých kalendářů 11. června 2022 a navštivte letošní již 22. ročník celostátního setkání Sdružení celiaků ČR. Místem setkání bude již tradičně areál Emauzského kláštera, v blízkosti Karlova náměstí (Vyšehradská 49, Praha 2).

Těšit se můžete na spojené s diskuzí, tradiční a oblíbenou prezentaci výrobců bezlepkových potravin spojenou s ochutnávkami a prodejem za výhodné ceny a na další doprovodný program.

Akce se koná za podpory Hlavního města Prahy a je určena všem osobám zajímajícím se o problematiku celiakie, chorob s celiakií sdružených, osobám s alergií na lepek a všem zájemcům o bezlepkovou dietu. 

Téma celiakie na konferenci 2019
Téma celiakie na konferenci 2019
Celostátní setkání SCČR 2020
Emauzy - kancelář SCČR

DOPRAVNÍ SPOJENÍ 

Pro mimopražské možnost nechat dopravní prostředek na parkovišti na okraji Prahy a dojet metrem přímo na místo. Pro pražské ideální dostupnost z kterékoliv části Prahy.
Vstup do areálu Emauzského kláštera z ulice Na Moráni nebo Vyšehradská, vjezd autem je možný pouze z ulice Vyšehradská.

METRO: trasa B, stanice Karlovo náměstí, výstup možný pouze od Palackého náměstí, směr Karlovo náměstí.
TRAM č. 2, 3, 6, 10, 14, 16, 18, 22, 23, 24, stanice Moráň nebo Karlovo náměstí
BUS č. 176, výstupní stanice Karlovo náměstí. BUS č. 148, zastávka U nemocnice nebo Karlovo náměstí.
AUTEM – v okolí je dostatek parkovacích míst a za nejlepší řešení považujeme zaparkovat auto v podzemní garáži nákupního centra Nový Smíchov. O víkendu je 5 hodin bez poplatku. Od nákupního centra jezdí tramvaje přímo na Karlovo náměstí. Přímo na Karlově náměstí je také možnost zaparkovat auto v parkovacích garážích. Další vhodná parkovací stání si můžete najít na tomto odkazu: https://vph.zpspraha.cz/. V areálu Emauzského kláštera je možnost pouze naložit a odjet. Parkovací místa jsou přednostně určena pro vystavovatele, kteří průběžně musí doplňovat sortiment.

Vstup do refektáře Emauzského opatství je stejně jako loni zadním vchodem do Emauzského kláštera. Na aktuální opatření vztahující se ke Covidu-19, vás včas upozorníme.