nová rubrika

Tipy a rady

TIPY A RADY

Návody, Doporučení, Novinky

Kuchařky s bezlepkovými recepty

 

Kuchařka Radka Vrzalová

Z Radčina rodinného receptáře

Čtvrtá kniha autorky bezlepkových receptů Radky Vrzalové přináší přes 60 osvědčených i úsporných rodinných receptů, přehledně seřazených podle jednotlivých ročních období.
Kniha je sestavena z rodinných receptur, které se u Radky dědí z generace na generaci v malých sešitcích i na starých pohlednicích. Jedná se o recepty z dostupných surovin, které navíc zvládne připravit úplně každý.
V kuchařce určitě najdete recepty z přirozeně bezlepkových surovin a jednodruhových mouk, recepty nejen pro bezlepkovou, ale také varianty pro bezmléčnou a bezvaječnou dietu, a spoustu receptů vhodných i pro HIT pacienty.
Kuchařku si můžete zakoupit v e-shopu nakladatelství Grada – zde.

Pečeme a vaříme bezlepkově s Nominalem

Jednoduché a srozumitelné návody na vaření a pečení z bezlepkových směsí, které má Nominal v nabídce. Můžete se tak přesvědčit, že to může být snadnější, než byste si mysleli, a že vařit nebo péct doma může být někdy časově méně náročné než shánět něco hotového.
Kuchařku lze zakoupit zde.

Radčina kuchařka bez lepku - SLAVNOSTI

Třetí kniha Radky Vrzalové obsahuje 120 nových receptů, které vás provedou celým rokem a všemi významnými dny – jako např. narozeninovou párty, svatební hostinou, zahradní párty, nebo Velikonocemi či Vánocemi.
Objednat můžete zde.

Online kuchařky od Adveni

Žlutá kuchařka (žlutá směs Adveni) – pečení včetně vánočního cukroví. Ke stažení zde.
Zelená kuchařka (zelená směs Adveni) – bílé kynuté pečivo. Ke stažení zde.
Všechny kuchařky ke stažení na recepyadveni.cz

Další tipy

 

HRNKOVÉ dortíky – Mug Cakes a porcelánové hrnky

Malá sada: 4x MUG CAKES (bezlepkový dortík různých příchutí) a porcelánový hrnek 410 ml – autorský design „Pecháček“ zn. Luckavo.
Velká sada: 4x MUG CAKES (bezlepkový hrníčkový dortík různých příchutí) a 2 porcelánové šálky s podšálkem „sweet“ zn. Luckavo.
Objednávejte zde.

JAK ZDOBIT PERNÍČKY - VIDEONÁVOD

Pro ty, kteří potřebuji inspiraci při zdobení perníčků, je určen video návod od firmy Adveni.  Jak si ozdobit perníčky zjistíte zde.

VÁNOČNÍ PEČENÍ - PDF KUCHAŘKA

Celá řada receptů pro vánoční tabuli od firmy DovesFarm..
Kuchařku si můžete stáhnout zde.