OBJEDNÁVKY BEZLEPKOVÝCH PRODUKTŮ

Napsal/a celiacicz

8 dubna, 2021

Dlouho očekávané objednávkové listy pro objednávky bezlepkových produktů dorazily do mailových schránek členů Sdružení celiaků ČR.

Objednávat můžete různé bezlepkové mouky a vločky od ADVENI (např. kaštanová, karobová, banánová, čiroková mouka a rakytníkové vločky). Těšit se můžete na velký výběr bezlepkového koření od firmy BENKOR, dále EXPRES MENU pro ty, co chtějí mít hotovky vždy po ruce. V nabídce je také mnoho dalších skvělých novinek v našem objednávkovém sortimentu od firem EMCO, YOYA, TERRA, BARILLA, WASA, JIM, IT’S US, RINNOVARE.

Objednávky budou k vyzvednutí opět v naší kanceláři v Emauzích (Vyšehradská 320/49, Praha 2).  A jako vždy – jakmile budeme mít všechno naskladněno a připraveno, rozešleme možné termíny vyzvedávání, které budou jak v dopoledních, tak i odpoledních hodinách.

Za objednávky bezlepkových produktů preferujeme platbu převodem na účet SCČR – platební údaje jsou stále stejné (číslo účtu: 1933345339/0800, VS = rodné číslo, SS = číslo členského průkazu).

Nezapomeňte, že je nutné dodržet termín odeslání vyplněných objednávek, kterým je neděle 18. dubna do 20 hodin, a to na e-mail: objednavky@celiac.cz . 

Nejste členy SCČR a zaujal Vás tento benefit našich členů? Podívejte se i na další výhody členství ve Sdružení celiaků ČR. Více zde: https://www.celiaci.cz/clenstvi. Těšíme se, že se nám ozvete.