XXVI. celostátní setkání Sdružení celiaků ČR 2026 je za námi

Napsal/a celiacicz

24 června, 2026

XXVI. celostátní setkání Sdružení celiaků ČR 2026 je za námi a my bychom chtěli z celého srdce poděkovat všem, kteří byli jeho součástí.

Velké poděkování patří partnerům a vystavovatelům, kteří po celý den rozdávali úsměvy, ochotně odpovídali na dotazy a starali se o příjemnou atmosféru – a to i navzdory opravdu tropickému počasí. Děkujeme všem přednášejícím za inspirativní vystoupení a dobrovolníkům za obrovský kus práce, bez kterého by se akce nemohla uskutečnit.

A především děkujeme vám, návštěvníkům. Za to, že jste dorazili, potkávali se, povídali si, nakupovali a vytvořili opět jedinečnou komunitní atmosféru, která dává tomuto setkání smysl.

Vedro bylo letos opravdu pořádné, ale společně jsme si den užili naplno.

Těšíme se na další setkání!

Vaše Sdružení