Objednávky bezlepkových produktů s vyzvednutím na celostátním setkání v Praze

Napsal/a celiacicz

24 srpna, 2021

Termín konání XXI. ročníku Celostátního setkání Sdružení celiaků ČR se blíží a s ním i poslední příležitost výhodných objednávek bezlepkových produktů.

Oblíbenou částí programu setkání jsou tradičně ochutnávky a prodej bezlepkových potravin. V nabídce přímo na setkání však nebude celý sortiment výrobce či dovozce, a proto se snažíme v co největší míře nabídnout možnost objednat si bezlepkové produkty předem a „vyzvednout“ si je na setkání u jednotlivých vystavovatelů.

Hlavním partnerem setkání se letos staly společnosti NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o. a Jizerské pekárny spol. s r. o. a Dr. Schär AG/SPA. Přehled vystavovatelů a také odkazů na jednotlivé objednávkové formuláře a pokyny, jak jednotlivé objednávky zrealizovat, naleznete zde: https://www.celiaci.cz/vystavovatele.

Objednávkové listy některých vybraných dodavatelů byly určené pouze pro členy SCČR. Tyto objednávkové formuláře obdrželi naši členové e-mailem tak, jak jsou zvyklí. Termín pro tyto objednávky byl 19. 8. 2021.

Stále však máte možnost objednat si další produkty z nabídky vystavovatelů. Nepromeškejte tuto příležitost. Každý výrobce má svůj objednávkový list. Doporučujeme číst pozorně pokyny, aby objednávka proběhla tak, jak má.

Těšíme se na Vás dne 4. září 2021 od 9.30 do 15.00 v areálu Emauzského kláštera v Praze 2, Vyšehradská 320/49.

Akce se koná za podpory Hlavního města Prahy a je určena všem osobám zajímajícím se o problematiku celiakie, chorob s celiakií sdružených, osobám s alergií na lepek a všem zájemcům o bezlepkovou dietu.