SEMINÁŘ BEZLEPKOVÁ STRAVA VE VEŘEJNÉM STRAVOVÁNÍ

Napsal/a celiacicz

4 listopadu, 2022


Zaznamenáváte větší zájem o bezlepkovou stravu? Bojíte se, že uděláte chybu? Nevíte, jak na to? Pak právě pro Vás je připraven tento seminář!


Všeobecná fakultní nemocnice v Praze a Sdružení celiaků ČR, z. s. pořádá v rámci mezinárodního projektu CD Skills dne 9. 12. 2022 seminář o přípravě bezlepkové stravy ve veřejném stravování. Seminář je pro účastníky zdarma a koná se na Klinice pediatrie a dědičných poruch metabolismu VFN, Ke Karlovu 2, Praha 2.

Seminář je vhodný pro pracovníky připravující bezlepkovou stravu ve veřejném stravování – školní zařízení, restaurace, hotely, veřejné jídelny a závodní stravování, nemocnice, sociální zařízení apod.


PROGRAM SEMINÁŘE:
13:15 MUDr. Peter SZITÁNYI, Ph.D., Klinika pediatrie a dědičných poruch metabolismu VFN v Praze – Indikace bezlepkové diety
13:45 Ing. Petr CUHRA, SZPI – Legislativa v bezlepkové dietě a kontrola státu
14:15 Ing. Blanka RUBÍNOVÁ, Renata KARLESZOVÁ, Sdružení celiaků ČR, z. s. – Bezlepková dieta v praxi, rady a tipy
14:45-15:00 Diskuze
od 15:00 Praktická ukázka pečení vánoček (pro zájemce)

Přihlašujte se, prosíme, do 30. 11. 2022 na e-mail: objednavky@celiac.cz, kam zašlete tyto údaje: jméno, příjmení, pracoviště. Vaše údaje nebudou poskytnuty dalším stranám. Pozvánka v pdf ke stažení ZDE.

Těšíme se na vaši účast.


Kontakt: Sdružení celiaků ČR, tel. 602 273 173, e-mail: info@celiac.cz, www.celiaci.cz
Mezinárodní projekt „CD SKILLS – Improving celiac disease management in the Danube region by raising the awareness, improving the knowledge, and developing better skills“ (DTP 571) je spolufinancován z programu Interreg Danube Transnational Programme. Project co-funded by European Union funds (ERDF, IPA, ENI)