Celostátní průzkum zaměřený na kvalitu českých nemocnic

Napsal/a celiacicz

25 března, 2022

Vážení přátelé,

HealthCare Institute Czech Republic o.p.s. (HCI) se na nás obrátilo, abychom vás informovali o tom, že máte opět možnost hodnotit kvalitu českých nemocnic prostřednictvím speciálního celostátního průzkumu Nemocnice ČR 2022.

Vzhledem k tomu, že jsme přesvědčeni, že členové pacientských organizací jsou schopni nezaujatě a objektivně posuzovat poskytovanou péči, přeposíláme vám jejich informace.

Pokud jste v roce 2022 byli pacientem některé z českých nemocnic, pomozte nám prosím tuto nemocnici ohodnotit vyplněním jednoho z následujících anonymních dotazníků:

HOSPITALIZOVANÍ PACIENTI: http://www.hc-institute.org/cz/dotazniky/pacienti-hospitalizovani.html?_=10

AMBULANTNÍ PACIENTIhttp://www.hc-institute.org/cz/dotazniky/pacienti-ambulantni.html?_=10

HealthCare Institute Czech Republic o.p.s. – zvyšování kvality, bezpečnosti a efektivity ve zdravotnictví

www.hc-institute.org

Možnost hlasování je otevřena od 1.2.2022 do 31.8.2022.

Cílem tohoto průzkumu je sestavit žebříček nemocnic podle míry bezpečnosti a také spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů.

Výsledky 17. ročníku celostátního průzkumu Nemocnice ČR 2022 budou představeny na konci listopadu v rámci odborné konference Efektivní nemocnice 2022, kterou realizuje nezisková organizace HealthCare Institute o.p.s. zabývající se zvyšováním kvality a efektivity péče v nemocnicích.Sdružení celiaků ČR, z. s. je pravidelným účastníkem této konference. 

Žebříčky českých nemocnic a zdravotních pojišťoven pro rok 2022 bude možné najít na konci listopadu v celostátních médiích a na webových stránkách www.nejlepsi-nemocnice.cz.

Předem děkujeme za Váš čas i ochotu podílet se na zvyšování kvality poskytované zdravotní péče v českých nemocnicích.

Budeme rádi, když se zapojíte, protože zlepšování zdravotní péče je v našem společném zájmu.